Koleżanki i Koledzy!

 

Zarząd Okręgowy PZŁ w Gorzowie Wielkopolskim z Kolegą Wojciechem Pawliszakiem na czele, przesłał do nas kilka istotnych pism.

Z pełną treścią można zapoznać się z w Kancelarii Koła lub otrzymać je mailem od administratora strony (po wcześniejszym zgłoszeniu chęci drogą mailową).

Poniżej przedstawiamy streszczenie najważniejszych informacji:

 1. TRWAJĄ PRACE NAD NOWYM STATUTEM PZŁ!

  ZARZĄDY KÓŁ MOGĄ ZGŁASZAĆ SUGESTIE ZMIAN DO STATUTU PO KONSULTACJACH Z CZŁONKAMI KOŁA!

  PRZEDMIOTOWE PROPOZYCJE MOŻEMY ZGŁASZAĆ DO 8 SIERPNIA 2018 R.

 2. 12 sierpnia 2018 r. odbędą się Zawody Strzeleckie o Puchar Prezesa ORŁ w Gorzowie Wielkopolskim – lista chętnych strzelców WKŁ Szop – otwarta – można się zgłaszać.

 3. ZARZĄD OKRĘGOWY PRZYPOMINA!

  ZGODNIE Z NOWELIZACJĄ USTAWY PRAWO ŁOWIECKIE, NA PODSTAWIE ART. 42aa pkt 15 ZABRANIA SIĘ WYKONYWANIA POLOWANIA W OBECNOŚCI LUB PRZY UDZIALE DZIECI DO 18 ROKU ŻYCIA.

 4. PUBLIKACJE W INTERNECIE (PORTALE SPOŁECZNOŚCIOWE ITP.) - PROŚBA O PRZEMYŚLANE PUBLIKOWANIE MATERIAŁÓW W POSTACI ZDJĘĆ I FILMÓW DOKUMENTUJĄCYCH SCENY Z POLOWAŃ.

 5. HYBRYDA WILKA Z PSEM!

  Dla wyjaśnienia od administratora

  Mieszaniec, krzyżówka,hybryda,hybryd (łac. hybrida 'mieszaniec')osobnik powstały w wyniku skrzyżowania dwóch organizmów rodzicielskich należących do innych ras, odmian, podgatunków, gatunków lub rodzajów. Mieszańce uzyskiwane są na drodze rozmnażania płciowego lub wegetatywnego.

  Prośba o obserwację takich osobników i przekazywanie informacji do ZO PZŁ.

 

Darz Bór!